Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Pomaličku se nám blíží jaro, období vzkvétání přírody. Co takhle jej využít pro nového koníčka a zpříjemnit si jarní večery novým koníčkem?   Koníček vonící historií, to je sběratelství zbraní. Podívejte se na naše stránky, pokochejte se krásou zbraní, které jsou nedílnou součástí historie nás všech....a začněte si dělat sbírku maket zbraní, které jsou na první pohled k nerozeznání  od originálů. Nabízíme makety zbraní ze všech historických období - ideální pro vytvoření ucelené sbírky.

 

 

Všichni jsme součástí historie

Historie je zkrátka pro každého. Na naší planetě neexistuje žádný živočich, který by s ní neměl co dočinění. Protože všichni jsme tvůrci historie i její součástí zároveň. Každý hraje v toku dějin svou nezastupitelnou roli. Darujte kousek historie a buďte si jistí, že s takovým dárkem nikdy nešlápnete vedle. Právě proto se dárek, který vám chceme poradit, hodí pro všechny – bez rozdílu věku a pohlaví. Protože historie se týká každého.

Kousek historie na dosah ruky nyní můžete mít i vy

Na našem webu si můžete vybrat z široké nabídky věrohodných replik historických zbraní. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu, který garantuje dlouhodobé a spokojené užívání. 

Nechme hovořit tok času

Jsme firma s dlouholetou tradicí, která si s historií již nějaký čas tyká a dokonce ji považuje za velmi dobrou známou, ne-li kamarádku. Z tohoto spojení se postupně zformovala exkluzivní nabídka, kterou vám nyní dáváme k dispozici. Prolistujte si stránky našeho webu, které psal sám čas. Najdete zde repliky zbraní z časů dávno minulých, z poměrně nedávných i současných. 

Zbraň, která neškodí – jen pomáhá

Zbraň může být pohromou a zkázou, stejně jako ohromnou pomocí. Záleží na tom, v čí ruce se nachází. Naše zbraně neškodí, jen pomáhají. Ve vytváření štěstí, pohody a dobré nálady. Rozhodnete-li se svým blízkým darovat některou z našich replik, dáte jim tedy kromě kousku historie i toto vše navíc jako bonus.