Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

5 tipů pro stylový interiér odrážející vaši duši

Podoba interiéru je velkým tématem. Záleží nejen na tom, jaký nábytek zvolíte, ale také na tom, jak jej uspořádáte a jaké zvolíte doplňky. 

 

 

Patříte mezi příznivce feng shui? 
Nebo kladete spíše důraz na osobitý styl? 
Přikláníte se k dnes modernímu industriálnímu stylu, nebo máte rádi elegantní nadčasovou rustikální klasiku? 
A co třeba minimalismus?

Další věc, kterou je třeba zvážit při zdobení interiéru, je samotný účel, jemuž daná místnost slouží. Je logické, že jinak budete stylizovat kancelář, jinak obývák a jinak ložnici. Ačkoliv lze vše sladit do jednotného stylu, podoba a charakter místnosti se samozřejmě bude lišit podle esence, kterou vyzařuje způsob jejího užívání. 

Zaměřeno na detail

Naše firma s dlouholetou tradicí si je vědoma důležitosti vhodných doplňků, které dokáží perfektně rozzářit jakýkoliv prostor. Někdy je až překvapivé, jak jedna zdánlivě nepodstatná maličkost dokáže dotvořit specifický design a dát prostředí tu správnou atmosféru. S přihlédnutím k tomuto faktu jsme vytvořili speciální kolekci stojanů a držáků, jejichž kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách. 

Dejte vyniknout osobitosti

Zde si vybere každý podle svého gusta a podle zaměření místnosti, do níž má zvolený doplněk přijít. Repliky historických zbraní, jejichž výrobou se naše firma zabývá, jsou samozřejmě líbivou dekorací sami o sobě. Přidá-li se ale odpovídající detail v podobě perfektně padnoucího držáku či stojanu pak nejen, že vynikne jejich krása a jedinečnost, ale budou i dobře chráněné před okolními vlivy, které by je mohly poškodit. Nenechte své repliky zbraní ležet ladem a pořiďte jim pěkný stojan či držák, který dá vyniknout jejich osobitosti. 

Nechte se inspirovat

Držáků a stojanů se v naší nabídce nachází nespočet. My jsme se však dnes rozhodli doporučit vám 5 z nich. Naším záměrem je poskytnout vám inspiraci při sestavování interiéru, proto se každé doporučení bude týkat vždy jiné místnosti tak, abyste podle něj mohli stylizovat svůj byt, kancelář, či jakékoliv jiné prostory k tomu vhodné. Pro kompletní přehled našeho sortimentu nejen ve věci stojanů a držáků navštivte náš web.

1.    Dřevěný stojan – nestárnoucí klasika (katalogové číslo 808)


Nestárnoucí klasika v podobě dřevěného stojanu s rozměrem 33 cm a váhou 270 g. Lehký, vkusný, elegantní a příjemný na pohled. Díky poměrně neutrálnímu vzezření se hodí jak do kanceláře a pracovny, tak i do obýváku nebo ložnice. Repliku pistole podepře ve dvou bodech, čímž se postará o její bezpečí i o to, že bude pěkně vidět ze všech úhlů a bude tak připravena se skvěle prezentovat každému, kdo se dostane do její blízkosti. 

2.    Jelen z mosazi a stříbra – osobitost a styl (katalogové číslo 5001)


Všechny milovníky osobitosti a klasického stylu jistě osloví párový držák pro repliky starodávných pistolí ve tvaru jelena. Dodává se v mosazném a stříbrném provedení a podepře vaši repliku ve dvou bodech tak, aby se na stěně co nejlépe vyjímala. Hlava jelena je precizně zpracována do těch nejmenších detailů a vyniká skutečnou autentičností vyzařující duši a eleganci tohoto vznešeného zvířete. Hodí se do rustikálně laděných prostorů, skvěle vynikne v kanceláři, pracovně, či vnitřní chodbě.

3.    Bojovný samuraj (katalogové číslo 10 L)


Kancelář, pracovnu, nebo obývák perfektně vyladí závěsný držák na meče v podobě postavičky dávného japonského bojovníka zvaného samuraj. Vybírat můžete ve zlatém či stříbrném provedení. Hmotnost 150 g a rozměr 7 cm z něj činí ideální prostředek pro ozdobné vystavení vaší sběratelské chlouby. Je lehký, snadno aplikovatelný a pěkně vypadá. Vaší zbrani poskytne estetické a bezpečné útočiště, které zvýrazní jeho přednosti. 

4.    Nástěnný držák na kulovnici – v jednoduchosti je krása (katalogové číslo 28)


Nekomplikovanost, čistota a atraktivita v jednom. Přesně to se snoubí v esteticky vyhlížejícím nástěnném držáku na kulovnice s rozměrem 5 cm a hmotností 88 g. Je vyroben z kvalitního a odolného kovového materiálu, který drží vzhled po dlouhý čas. Vyniká precizním zpracováním, jež rozzáří pokoj jakéhokoliv zaměření – hodí se do kanceláře, pracovny, ale i obýváku, nebo ložnice. Jeho přední část je odpružená, díky čemuž sem lze umístit repliky různých velikostí. Vybírat můžete ze zlatého a stříbrného provedení. 

5.    Stojan D – až pro 12 pistolí (katalogové číslo 146)


Vzhled obýváku, kanceláře i pracovny skvěle doplní dřevěný nástěnný stojan s rozměrem 146 cm a hmotností 2 550 g. Najednou pojme až 12 pistolí a poslouží tak jako praktický a zároveň estetický prostředek pro úschovu a uložení vašich okrasných replik. Těm je připraven poskytnout stabilní, pevné a spolehlivé zázemí, z něhož jsou vždy připraveny přijímat obdivné pohledy příchozích návštěv, nebo být hýčkány vašimi dotyky.